Патч-корд зелений UTP, 1 м, кат. 5e

Патч-корд кат. 5е призначений для підключення мережевих пристроїв на швидкості 10 Мбіт/с, 100 Мбіт/с, 1 Гбіт/с. В основі патч-корду кабель на 8 мідних жил перерізом 0.41 мм (26 AWG).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 100 |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 20 x 100 мм |
| Тип | UTP cat.5e |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴

