Затискна гайка під ключ Bosch (1603340040)

влевовправо
Затискна гайка дає змогу затискати круги діаметром 115–230 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 г |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 400 |
| Особливості | круги діаметром 115-230 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 400 x 50 x 400 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴


