Суцільно твердосплавна головка з чотирма канавками, виготовлена з високоякісного твердого сплаву, забезпечує виняткову зносостійкість при ударі. Технологія дифузійного зварювання (IDS) від Bosch забезпечує міцне з’єднання головки та канавки. Підходить для всіх перфораторних дрилів SDS plus.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Вага | 40 г |
| Висота | 150 мм |
| Довжина: | 205 |
| Додаткові характеристики | Конструкція з чотирма головками із широкими каналами зменшує знос свердла завдяки ефективному видаленню пилу |
| Особливості | 6x50x115 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 400 x 150 x 205 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Аксесуари для електроінструменту |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴


