Свердло Bosch SDS plus-5X 10x550x610

Геометрична форма головки з 4 кромками попереджає заклинювання та пошкодження. Головка з кутом повороту і чотири канавки постач. швидке вилучення пилу збільшення швидкості свердління і зниження зносу. Підходить для всіх перфораторних дрилів SDS plus.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 220 г |
| Вага брутто | 220 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 700 |
| Особливості | 10x550x610 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 25 x 10 x 700 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 644 ₴

