Заглушка 19″ 4U чорна CMS UA-BP4U-B

Заглушка 19″ 4U чорна CMS UA-BP4U-B
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMS |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 720 г |
| Вага брутто | 720 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 490 |
| Розмір | 4U 19″ |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 180 x 10 x 490 мм |
| Тип пристрою | Інше обладнання для шаф |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴

