Відрізний круг для металу Bosch 125 x 1.6 мм (2608600219)

Відрізне коло, пряме, по металу діаметр диска 125 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 2 мм |
| Довжина: | 125 |
| Особливості | Діаметр 125 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 125 x 2 x 125 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 ₴

