Водонепроникний з'єднувач для витої пари, кат. 6a STP IP68

влевовправо
Являє собою з'єднувач з металевим корпусом і герметичну муфту, в якій він і розміщується. Безінструментальний монтаж (не потрібний обтискний інструмент). Відповідає стандарту категорії 6а. Відповідає стандарту вологого захисту IP68. Матеріал зовнішньої муфти: нейлон PA66. Підходить для кабелю діаметром від 5,0 до 7,5 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 г |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 100 |
| Кількість в ящику | 1 шт |
| Особливості | IP68, для кабелю 5 -7.5 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 30 x 100 мм |
| Тип пристрою | Конектори і з'єднувачі для крученої пари |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴


