Полиця консольна чорна 19″ 1U 250мм

Консольна полиця 1U глибиною 250 мм призначена для встановлення в серверні шафи або комутаційні стійки у дві вертикальні напрямні 19″. Даний тип полиць найчастіше встановлюється в настінні шафи, в яких немає доступу з чотирьох сторін і кріплення на другу пару 19″ напрямних утруднено. Полиці використовують для розміщення мережного обладнання без вбудованого кріплення під напрямні 19 дюймів, наприклад: медіаконвертери, комутатори, Wi-Fi роутери, відеореєстратори, ДБЖ. Полиці 19″ спроектовані з вертикальними ребрами жорсткості, що дозволяє витримувати рівномірно розподілене навантаження до 7 кілограмів без деформації. Модельний рад представлений шістьма моделями завглибшки від 200 мм до 450 мм, з кроком 50 мм. Починаючи з моделі глибиною 400 мм, висота кріплення полиці збільшується з 1U (44 мм) до 2U (88 мм).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 940 г |
| Вага брутто | 940 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 440 |
| Розмір | 1U 19| 250x430 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 255 x 30 x 440 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Ширина | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴

