Автоматический выключатель Schneider Electric EZ9F34110 Easy9, 10A C

- В наличии 7 ед.
- Код: 203547
178 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автоматичний вимикач (АВ) Easy9 - низьковольтне модульне обладнання. Це однополюсний АВ з 1 захищеним полюсом, номінальним струмом 10A In і кривою відключення C. Номінальна відключаюча здатність короткого замикання 4500 А при 230 В змінного струму відповідно до стандарту IEC 60898-1 і 25 кА при 24-48 В постійного струму відповідно до стандарту EN/IEC 60947-2. Повністю відповідає стандарту IEC 60898-1. Захищає від струмів короткого замикання та перевантажень. Він має індикацію несправності на передній панелі за положенням рукоятки (O-I). Цей продукт призначений для житлових і невеликих комерційних будівель. Електрична зносостійкість до 4000 циклів і механічна зносостійкість до 10000 циклів. Робоча напруга Ue становить 230 В змінного струму. Номінальна напруга ізоляції Ui 500 В змінного струму. Номінальна імпульсна витримувана напруга Uimp 4 кВ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Франция |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 70 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 100 г |
| Вага брутто | 100 |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Компанія-виробник | Schneider Electric |
| Країна-виробник | Франція |
| Мережа | 1-фазна |
| Номінальна відключаюча здатність (In) | 4.5 кА |
| Номинальный ток, А | 10 |
| Підключення | 1P |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 20 x 70 мм |
| Розрахункова напруга, Un | 230В |
| Сертифікати якості | GOST-R |
| Состояние | Новое |
| Стандарти | IEC 60898-1 |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Характеристика спрацьовування | C |
Информация для заказа
- Цена: 178 ₴

