Патч-корд FTP, 0.5 м, кат. 5e, сірий Kingda PAFT4050

Патч-корд сірий FTP cat 5e призначений для з'єднання активного та пасивного мережевого обладнання та є невід'ємною частиною структурованої кабельної системи (СКС). В основі лежить кабель на 8 мідних жил і два коннектора форм-фактора RJ-45. Оболонка витої пари виконана з ПВХ матеріалу, 4 пари провідників з екраном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 100 |
| Довжина кабеля | 0.5 м |
| Оборонка | PVC |
| Переріз | 26 AWG |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 20 x 100 мм |
| Тип | FTP cat 5e |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴

