Перехідний елемент вентиляторного блоку CMS MGSE

Перехідний елемент вентиляторного блоку MGSE (шириною 610мм), до шаф шириною 800мм, (2шт), колір чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMS |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 360 г |
| Вага брутто | 360 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 190 |
| Розмір | (шириною 610мм), до шаф шириною 800мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 20 x 190 мм |
| Тип пристрою | Інше обладнання для шаф |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209 ₴

