Патч-корд UTP, 1 м, кат. 5e, чорний Kingda PAUT3100-BK

Патч-корд UTP, 1 м, кат. 5e, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 130 |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 20 x 130 мм |
| Тип | UTP cat.5e |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴

