На 9 роз. нім. станд., 10А, з індикат., без шнура, чорний, 1U Kingda блок 19″

- В наявності 3 од.
- Код: 203018
838 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Силовий блок призначений для встановлення живлення телекомунікаційного обладнання у 19″ формат. Електричні характеристики: напруга 220-250В, сила струму 16А, частота 50-60Гц Блок має металевий корпус, на якому розміщені гнізда під вилку стандарту CEE 7/7 На лицьовій панелі розміщений зелений світлодіодний індикатор, що показує наявність живлення. На задній панелі блоку знаходиться роз'єм C14 для підключення кабелю живлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kingda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 700 г |
| Вага брутто | 700 |
| Висота | 55 мм |
| Довжина: | 510 |
| Кількість розеток | 9 |
| Розмір | 1U |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 95 x 55 x 510 мм |
| Тип пристрою | Силовий блок |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838 ₴

