Патч-корд серий FTP, 3 м, кат. 5e

Патч-корд має довжину 3 метри. Для відмінної передачі сигналу провідники виготовлені із міді. Кабель категорії 5е захищений від пошкоджень полівінілхлоридною оболонкою та використовується для швидкої та зручної комутації компонетнів СКС.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 г |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 80 мм |
| Довжина: | 80 |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 80 x 80 мм |
| Тип | FTP кат. 5e |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 ₴

