Кабель живлення Kingda призначений для підключення мережевих фільтрів, моніторів, аудіо/відеоапаратури, принтерів та іншого обладнання до мережі живлення 220 В.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kingda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 200 |
| Вага | 200 г |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 130 |
| Розмір | 1,8 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 30 x 130 мм |
| Тип пристрою | Інше обладнання для шаф |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴


