Полиця консольна 19″ 350мм, чорна 1U

Консольна полиця 350 мм призначена для встановлення в серверні шафи або комутаційні стійки у дві вертикальні напрямні 19″. Даний тип полиць часто встановлюється в настінні шафи, в яких немає доступу з чотирьох сторін і кріплення на другу пару 19″ напрямних утруднено. Полиці використовують для розміщення мережного обладнання без вбудованого кріплення під напрямні 19 дюймів, наприклад: медіаконвертери, комутатори, Wi-Fi роутери, відеореєстратори, ДБЖ. Завдяки овальній перфорації на підставі, можлива жорстка фіксація обладнання за допомогою тканинної або пластикової стяжки. Таке рішення використовується за відсутності гумових ніжок на обладнанні, щоб уникнути ковзання по металевій поверхні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | макс. навантаження 7 кг |
| Вага | 1480 г |
| Вага брутто | 1480 |
| Висота | 350 мм |
| Довжина: | 43,5 |
| Розмір | 480 x 350 x 43,5 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 600 x 400 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Ширина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 406 ₴

