Патч-корд UTP, 3 м, кат. 5e, синій PAUT3300-Bl

Категорія: cat 5e, Перетин жил: 26 AWG, Екранування: UTP, Довжина, м: 3, Оболонка: PVC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Вага брутто | 300 |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 10 |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 100 x 10 мм |
| Тип | кат. 5е |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 ₴

