Висота - 1U, Ширина - 19″, Глибина - 280 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hypernet |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1230 г |
| Вага брутто | 1230 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 510 |
| Кількість в ящику | 2 шт |
| Розмір | 19" 280 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 310 x 60 x 510 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴


