Змінні пакети PETKIT P99042

влевовправо
● Сумісність Purobot Max Pro, Ultra,
● Розмір 19 х 9.5 см
● Розмір 19 х 9.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 200 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 160 |
| Особливості | сумісність Purobot Max Pro, Ultra |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 40 x 160 мм |
| Розміри | 19 х 9.5 см |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Пристрої для тварин |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 ₴


