Смарт годівниця PETKIT P570 Fresh Element SOLO Grey

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 202430
4 085 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Об'єм, мл 3000,
● Wi-Fi, Android та iOS,
● Кількість мисок в наборі 1,
● Тип живлення мережа, 5 х ААА,
● Розміри, см 27.6 x 18.4 x 32.5
● Wi-Fi, Android та iOS,
● Кількість мисок в наборі 1,
● Тип живлення мережа, 5 х ААА,
● Розміри, см 27.6 x 18.4 x 32.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 3000 мл |
| Інтерфейс під'єднання | Wi-Fi, Android, iOS |
| Вага брутто | 1980 |
| Висота | 185 мм |
| Довжина: | 330 |
| Живлення | мережа, 5 х ААА |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 280 x 185 x 330 мм |
| Розміри | 27.6 x 18.4 x 32.5 см |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Пристрої для тварин |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 085 ₴




