Миска PETKIT P5201 FRESH NANO-METAL

влевовправо
● Об'єм, мл 480,
● Призначення для кішок
● Призначення для кішок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 480 мл |
| Вага брутто | 700 |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 335 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 100 x 335 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Пристрої для тварин |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 226 ₴




