Прилад приймально-контрольний пожежний ″Tiras PRIME S″

- В наявності 1 од.
- Код: 202684
9 011 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Базові зони: 4,
● Сповіщувачів в зоні: 32,
● Напруга в зоні: 24 В,
● Виходи: ″Пожежа″, ″Несправність″, 2 релейні виходи для оповіщення чи контролю автоматики,
● Інтрефейси: RS-485 (довжина шини до 1000 м), USB-C,
● Розширення (через RS-485): до 4 пристроїв загалом, до 2 M-OUT8R або M-OUT2R box, до 2 ПУІЗ Tiras 1X,
● Основне живлення: 220 В,
● Резервне живлення: АКБ 7-9 А•год,
● 280х280х80 мм
● Сповіщувачів в зоні: 32,
● Напруга в зоні: 24 В,
● Виходи: ″Пожежа″, ″Несправність″, 2 релейні виходи для оповіщення чи контролю автоматики,
● Інтрефейси: RS-485 (довжина шини до 1000 м), USB-C,
● Розширення (через RS-485): до 4 пристроїв загалом, до 2 M-OUT8R або M-OUT2R box, до 2 ПУІЗ Tiras 1X,
● Основне живлення: 220 В,
● Резервне живлення: АКБ 7-9 А•год,
● 280х280х80 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси для зовнішніх пристроїв | RS-485, (довжина шини до 1000 м) USB-C |
| Вага брутто | 1420 |
| Входи/виходи | Виходи ″Пожежа″, ″Несправність″ 2 релейні виходи для оповіщення чи контролю автоматики |
| Живлення | 220 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Кількість зон | 4 |
| Модулі розширення | GSM (при встановленому модулі M-2G), 4G (модуль M-LTE), Wi-Fi (модуль M-WiFi), Ethernet (модуль M-NET+) |
| Напруга в зоні/шлейфі | 32 |
| Особливості | Розширення (через RS-485) до 4 пристроїв загалом, до 2 M-OUT8R або M-OUT2R box, до 2 ПУІЗ Tiras 1X |
| Резервне живлення | свинцево-кислотна або LiFePO4 АКБ на 7-9 А•год |
| Робоча температура | -5 - +40 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 290 x 105 x 300 мм |
| Розміри | 280х280х80 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Пожежні централі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 011 ₴

