Кабель АВВГп нг-нд (LS) 2х6 (100 м)

● Матеріал жили провідний струм алюміній,
● Тип жили монолітна жила,
● Кількість жил 2,
● Перетин 6 мм2,
● Вага (кг/км) 125 кг,
● Струмова навантаження 25А,
● Форма дроту плоский,
● Вид дроту силовий
● Тип жили монолітна жила,
● Кількість жил 2,
● Перетин 6 мм2,
● Вага (кг/км) 125 кг,
● Струмова навантаження 25А,
● Форма дроту плоский,
● Вид дроту силовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Площа перетину | 6 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 8500 |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 380 |
| Довжина кабеля | 100 м |
| Матеріал центральної жили | Алюміній |
| Монтаж | вага (кг/км) 125 кг, струмове навантаження 25А, |
| Переріз | 6 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 380 x 100 x 380 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | силової |
| Тип пристрою | Силовий |
| Центральний провідник | алюміній |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 872 ₴

