Роз'єм живлення DC-F (D 5,5x2,5мм) 30см

● Тип - роз'єм живлення,
● Роз'єм - DC-F,
● Діаметр роз'єму - 5,5x2,5 мм,
● Довжина кабелю - 30 см
● Роз'єм - DC-F,
● Діаметр роз'єму - 5,5x2,5 мм,
● Довжина кабелю - 30 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 300 |
| Особливості | DC-F 5,5x2,5 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 10 x 300 мм |
| Тип пристрою | Конектори і роз'єми |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴

