● Об'єм пам'яті 1024 байт,
● Підтримка стандартів Mifare,
● Робоча частота ідентифікатора 13,56 МГц,
● Режим роботи Безконтактний
● Підтримка стандартів Mifare,
● Робоча частота ідентифікатора 13,56 МГц,
● Режим роботи Безконтактний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seven |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Жовтий |
| Загальні | |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 2 x 50 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Mifare |
| Частотна характеристика | 13,56 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴


