Ідентифікатор U-Prox Auto TAG

влевовправо
● Довжина кодів 8 байт,
● Зв'язок 2.4 ГГц, до 12 м,
● Захищений двосторонній зв’язок з ключем 256 біт,
● Дальність читання до 12 м (налаштовується в зчитувачах),
● Живлення батарея CR123A, 3В,
● Термін служби батареї до 2-х років,
● Діапазон робочих температур від -10°С до +40°С,
● Кліматичне виконання IP55,
● Габаритні розміри 85 х 20,9 х 20,4 мм,
● Вага 100 грамів,
● Матеріал корпусу пластик ABS+PC
● Зв'язок 2.4 ГГц, до 12 м,
● Захищений двосторонній зв’язок з ключем 256 біт,
● Дальність читання до 12 м (налаштовується в зчитувачах),
● Живлення батарея CR123A, 3В,
● Термін служби батареї до 2-х років,
● Діапазон робочих температур від -10°С до +40°С,
● Кліматичне виконання IP55,
● Габаритні розміри 85 х 20,9 х 20,4 мм,
● Вага 100 грамів,
● Матеріал корпусу пластик ABS+PC
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Загальні | |
| Висота | 20.9 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 20.4 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Робоча температура | -10 °C — +40 °C IP55 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 30 x 120 мм |
| Розміри | 85 х 20,9 х 20,4 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип пристрою | U-PROX Auto Tag працює лише зі считувачами серії U-PROX SL та U-PROX SE |
| Частотна характеристика | 2.4 ГГц до 12 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 944 ₴



