Роз'єм BNC-M => кабель довжиною 10см

● Тип - роз`єм живлення двожильний,
● Роз`єм - BNC-M,
● Довжина кабелю – 10 см,
● Колір кабелю – білий,
● Колір роз`єму – золотий
● Роз`єм - BNC-M,
● Довжина кабелю – 10 см,
● Колір кабелю – білий,
● Колір роз`єму – золотий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | BNC-M => кабель |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 180 |
| Особливості | роз`єм живлення двожильний |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 10 x 180 мм |
| Тип пристрою | Конектори і роз'єми |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 ₴

