Роз'єм F- серії для кабелю RG-59 Q100

влевовправо
- В наявності
- Код: 202485
5 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип роз`єму - різьбовий,
● Тип різьблення - F-тип,
● Матеріал – латунь,
● Температура експлуатації – -40° - +60°С,
● Захист від корозії
● Тип різьблення - F-тип,
● Матеріал – латунь,
● Температура експлуатації – -40° - +60°С,
● Захист від корозії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | F-тип RG-59 |
| Вага | 1 г |
| Вага брутто | 1 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 15 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | тип роз`єму - різьбовий |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 5 x 10 x 15 мм |
| Тип пристрою | Конектори і роз'єми |
| Ширина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 ₴


