Дільник живлення DC-F => 4xDC-M (D 5,5x2,5мм) 40см

● Роз'єми - DC-F=>,4xDC-M,
● Діаметр роз'єму – 5,5x2,5мм,
● Довжина кабелю – 40 см
● Діаметр роз'єму – 5,5x2,5мм,
● Довжина кабелю – 40 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | DC-F=>4xDC-M 5,5x2,5мм |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 15 мм |
| Довжина: | 400 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 15 x 15 x 400 мм |
| Тип пристрою | Кабелі для живлення |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 ₴

