Роз'єм BNC-M - F-F (зажим під ключ)

влевовправо
● Рознімання - BNC-M - F-F,
● Затискач під ключ,
● Матеріал: сталь
● Затискач під ключ,
● Матеріал: сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F&F |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | BNC-M - F-F |
| Вага брутто | 10 |
| Висота | 13 мм |
| Довжина: | 25 |
| Особливості | затискач під ключ |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 13 x 13 x 25 мм |
| Тип пристрою | Конектори і роз'єми |
| Ширина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 ₴


