Пасивний прийомопередавач відеосигналу Ritar B-001 8MP AHD/CVI/TV/CVBS

влевовправо
- В наявності
- Код: 202472
98 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Сумісний формат: 8MP AHD/CVI/TV/CVBS,
● HD-CVI, HD-TVI, HD-AHD&,CVBS, AHD – 1MP на 400 метрів,
● AHD – 2МP на 350 метрів, AHD – 5MP на 300 метрів, AHD – 8MP на 200 метрів,
● CVI – 1МP на 400 метрів, CVI – 2МP на 300 метрів, CVI – 5MP на 200 метрів, CVI – 8MP на 150 метрів,
● TVI – 1МP на 250 метрів, TVI – 2МP на 250 метрів, TVI – 5MP на 200 метрів, TVI – 8MP на 150 метрів,
● CVBS на 500 метрів.
● HD-CVI, HD-TVI, HD-AHD&,CVBS, AHD – 1MP на 400 метрів,
● AHD – 2МP на 350 метрів, AHD – 5MP на 300 метрів, AHD – 8MP на 200 метрів,
● CVI – 1МP на 400 метрів, CVI – 2МP на 300 метрів, CVI – 5MP на 200 метрів, CVI – 8MP на 150 метрів,
● TVI – 1МP на 250 метрів, TVI – 2МP на 250 метрів, TVI – 5MP на 200 метрів, TVI – 8MP на 150 метрів,
● CVBS на 500 метрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | BNC -M |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина: | 110 |
| Особливості | 8МП AHD/CVI/TV/CVBS |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 20 x 110 мм |
| Строк гарантії | 1 міс. |
| Тип сигналу | AHD -1МП на 400 метрів , AHD -8МП на 200 метрів, TVI/CVI -8МП на 150 метрів, CVBS на 500 метрів |
| Тип пристрою | Перехідники та балуни |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 ₴


