Кабель Ritar BNC + DC 10м до 5МП AHD / CVI / TVI / CVBS

● Для камер - AHD/CVI/TVI/CVBS,
● Роз`єми - BNC+DC,
● До 5 МП,
● Довжина кабелю – 10 м.
● Роз`єми - BNC+DC,
● До 5 МП,
● Довжина кабелю – 10 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 220 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 115 |
| Особливості | для камер AHD/CVI/TVI/CVBS до 5 МП |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 40 x 115 мм |
| Тип пристрою | Кабелі для живлення |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 ₴

