● Клема під кабель з гвинтовими затискачами,
● Рознімання: RCA-M,
● Корпус: пластик
● Рознімання: RCA-M,
● Корпус: пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 35 |
| Особливості | з клемами під кабель |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 10 x 35 мм |
| Тип пристрою | Конектори і роз'єми |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 ₴


