Роз'єм Мама DC-F (D 5,5x2,1мм) з клемами під кабель

● Клема під кабель з гвинтовими затискачами,
● Рознімання: DC-M,
● Діаметр роз`єму: 5,5x2,1мм,
● Корпус: пластик
● Рознімання: DC-M,
● Діаметр роз`єму: 5,5x2,1мм,
● Корпус: пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 9 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 15 |
| Особливості | клема під кабель з гвинтовими затискачами |
| Розмір | DC-F (D 5,5x2,1 мм) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 15 x 30 x 15 мм |
| Тип пристрою | Конектори і роз'єми |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 ₴

