4G/2G комунікатор Tiras M-LTE

● Встановлюється на базову плату ППКП Tiras PRIME A (HW2) та Tiras PRIME другого покоління (в універсальний слот),
● Діапазон частот модуля 2G GSM900/DCS1800 B3/B8,
● Діапазон частот модуля 4G FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20,
● SIM-карти 2 mini-SIM,
● Струм споживання в черговому режимі 25 мА,
● Струм споживання в режимі передавання 50 мА
● Діапазон частот модуля 2G GSM900/DCS1800 B3/B8,
● Діапазон частот модуля 4G FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20,
● SIM-карти 2 mini-SIM,
● Струм споживання в черговому режимі 25 мА,
● Струм споживання в режимі передавання 50 мА
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 200 |
| Висота | 126 мм |
| Довжина: | 24 |
| Особливості | 2G GSM900/DCS1800 B3/B8, 4G FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 93 x 126 x 24 мм |
| Споживання | 25-50 мА |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 93 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 034 ₴

