Сповіщувач U-Prox WDC Uni White бездротовий універсальний магнітоконтактний

- В наявності
- Код: 202563
1 406 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Зони 2,
● Функції вбудований магнітоконтакт, зовнішній
контакт, зовнішній контакт з лічильником імпульсів, датчик удару, датчик нахилу,
● Геркон поріг 7-15 мм,
● Діапазон робочих температур -20°C ... +50°C,
● Живлення 3В, CR123A
● Функції вбудований магнітоконтакт, зовнішній
контакт, зовнішній контакт з лічильником імпульсів, датчик удару, датчик нахилу,
● Геркон поріг 7-15 мм,
● Діапазон робочих температур -20°C ... +50°C,
● Живлення 3В, CR123A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Вага | 66 г |
| Висота | 20.9 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 20.4 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Принцип роботи сповіщувача | Магнітоконтактний |
| Протокол зв'язку | Закритий протокол |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антісаботаж | Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння). Ключ шифрування -256 біт |
| Вага брутто | 80 |
| Відстань передачі | Бездротовий інтерфейс ISM з кількома каналами, до 4800 м (на відкритому просторі) |
| Метод роботи | вбудований магнітоконтакт, зовнішній контакт, зовнішній контакт з лічильником імпульсів, датчик удару, датчик нахилу |
| Робоча температура | -20°C - +50°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 30 x 120 мм |
| Розміри | 85 х 20,9 х 20,4 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Частотна характеристика | 868.0.868.6 МГц, страга 100 кГц, 20 мВт макс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 406 ₴

