Бездротовий сповіщувач руху з імунітетом до тварин U-Prox PIR White

- В наявності
- Код: 202565
1 318 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цифрові алгоритми обробки сигналу. Алгоритми термокомпенсації. Віддалене налаштування чутливості. Викокоефективна лінза Fresnel. Потужна батарея СR123A. До 5 років роботи
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Вага | 130 г |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 34.35 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Принцип роботи сповіщувача | Оптико-електронний (пасивний) |
| Протокол зв'язку | Закритий протокол |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імунітет до тварин | до 20 кг |
| Антісаботаж | Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння). Ключ шифрування -256 біт |
| Вага брутто | 120 |
| Відстань передачі | Бездротовий інтерфейс ISM з кількома каналами, до 4800 м (на відкритому просторі) |
| Покриття | Відстань спрацювання 12 м, Кут огляду 88° |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 35 x 160 мм |
| Розміри | 90 х 60 х 34.35 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Цифрова температурна компенсація | Підтримує |
| Частотна характеристика | 868.0.868.6 МГц, страга 100 кГц, 20 мВт макс. |
| Швидкість детекції | 0.3 … 3 м/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 318 ₴

