SFP-трансивер Ewind EW-SFP-GFE 1.25G, SFP port transform to 10/100/1000M * RJ45 port

- В наявності
- Код: 202964
839 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Двонаправлені канали передачі даних до 1,25 Гбіт/с,
● Гаряча заміна SFP-модуля,
● Низьке розсіювання потужності (типове значення 1,05 Вт),
● Компактний роз'єм RJ-45,
● Повністю металевий корпус для зниження електромагнітних перешкод,
● Відповідає RoHS і не містить свинцю,
● Єдине джерело живлення +3,3 В,
● Робота 10/100/1000 BASE-T у хост-системах з інтерфейсом SGMII,
25 Gigabit Ethernet по кабелю Cat 5
● Гаряча заміна SFP-модуля,
● Низьке розсіювання потужності (типове значення 1,05 Вт),
● Компактний роз'єм RJ-45,
● Повністю металевий корпус для зниження електромагнітних перешкод,
● Відповідає RoHS і не містить свинцю,
● Єдине джерело живлення +3,3 В,
● Робота 10/100/1000 BASE-T у хост-системах з інтерфейсом SGMII,
25 Gigabit Ethernet по кабелю Cat 5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ewind |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 65 |
| Порти (вихід) | Gigabit Ethernet 10/100/1000BASE-T IEEE 802.3 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 10 x 65 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴

