Клавіатура Tiras K-GLCD+(black)

● Сумісність: Orion NOVA S/M/L (LTE), Orion NOVA XS/S/M/L,
● Зв'язок ППК: Системна шина RS-485 з криптозахищеним обміном, Вита пара 5 категорії чи вище,
● Додаткові підключення: 2 зони сигналізації, 1 сигнальний вихід,
● Зовнішнє живлення: 12 В,
● 150х115х18 мм
● Зв'язок ППК: Системна шина RS-485 з криптозахищеним обміном, Вита пара 5 категорії чи вище,
● Додаткові підключення: 2 зони сигналізації, 1 сигнальний вихід,
● Зовнішнє живлення: 12 В,
● 150х115х18 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація станів | Підтримує |
| Вага брутто | 300 |
| Живлення | 12 В |
| Захист від підбору пароля | Підтримує |
| Метод роботи | сенсорна панель |
| Монтаж | накладний |
| Робоча температура | -10°C - +40°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 40 x 180 мм |
| Розміри | 150х115х18 мм |
| Стан | Нове |
| Сумісність | Orion NOVA S/M/L (LTE), Orion NOVA XS/S/M/L |
| Частотна характеристика | NFC 13.553 -13.567 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 330 ₴

