Модуль ALISTAR SFP-1G-BX-D-S03 SFP 1G 1SM WDM SC 3KM TX1550/RX1310nm DDM

- В наявності
- Код: 202955
291 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип Роз'єму 1xSC,
● Макс. Швидкість Передачі даних 1.25G,
● Довжина хвилі Tx1550nm/Rx1310nm,
● Напруга живлення 3.3В,
● Тип підключення Оптичний кабель,
● Підтримка DDM Yes,
● Дальність передавання даних 3 км,
● Протоколи Fast Ethernet, Gigabit Fibre Channel, MSA
● Макс. Швидкість Передачі даних 1.25G,
● Довжина хвилі Tx1550nm/Rx1310nm,
● Напруга живлення 3.3В,
● Тип підключення Оптичний кабель,
● Підтримка DDM Yes,
● Дальність передавання даних 3 км,
● Протоколи Fast Ethernet, Gigabit Fibre Channel, MSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alistar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 10 |
| Висота | 10 мм |
| Відстань передачі | 3км |
| Довжина: | 70 |
| Довжина хвилі | Tx1550nm/Rx1310nm |
| Метод роботи | 1xSC |
| Порти (вихід) | SFP 1.25G |
| Порти (вхід) | SFP 1.25G |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 15 x 10 x 70 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291 ₴

