● Кут повороту настінне кріплення: горизонтально: ±90°, вертикально: ±70°,
● Стельове кріплення: горизонтально: ±180°, вертикально: ±70°,
● Матеріал ПК та алюмінієвий сплав,
● Застосовні моделі серії ARD1233, ARD223
● Стельове кріплення: горизонтально: ±180°, вертикально: ±70°,
● Матеріал ПК та алюмінієвий сплав,
● Застосовні моделі серії ARD1233, ARD223
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 55.1 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 134 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 80 x 134 мм |
| Розміри | ↑70 × 55.1 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Сумісність | серії ARD1233, ARD223 |
| Тип пристрою | Комплектуючі для сигналізації |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


