● Частота читання карти Mifare 13,56 МГц
● Функція Читання/Запис
● Відстань читання картки 2,0 - 8,0 см
● Швидкість передачі даних 106 Кбіт/с
● Місткість пам'яті 1 Кбайт
● Цикл перезапису 200 000 разів
● Розміри 32 х 32 х 3 мм
● Функція Читання/Запис
● Відстань читання картки 2,0 - 8,0 см
● Швидкість передачі даних 106 Кбіт/с
● Місткість пам'яті 1 Кбайт
● Цикл перезапису 200 000 разів
● Розміри 32 х 32 х 3 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Матеріал | ПВХ |
| Загальні | |
| Висота | 32 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 3 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 10 |
| Кількість в ящику | 100 шт. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 3 x 30 мм |
| Розміри | 32 х 32 х 3 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Частотна характеристика | 13,56 МГц Mifare |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴


