Адресна виносна панель індикації на 32 індикатори Tiras AM-IND

- В наявності 3 од.
- Код: 202743
6 029 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Панель відображає наступні стани: групи (тривога), зони (тривога, вимкнення, несправність), входи (активація, несправність), кнопки (AM-BTN, DETECTO BTN),виходи (активація, несправність),
● Панель містить: 32 індикатори відображення станів, Загальні індикатори «Живлення», «Пожежа», «Несправн.», «Вимкнення», Кнопки «TEST» та вимкнення звуку панелі,
● Габаритні розміри (ШхВхГ), мм, 270х200х52,
● Клас захисту ІР30,
● Середній наробіток на відмову, год, не менше 40 000,
● Напруга живлення 12/24 В
● Панель містить: 32 індикатори відображення станів, Загальні індикатори «Живлення», «Пожежа», «Несправн.», «Вимкнення», Кнопки «TEST» та вимкнення звуку панелі,
● Габаритні розміри (ШхВхГ), мм, 270х200х52,
● Клас захисту ІР30,
● Середній наробіток на відмову, год, не менше 40 000,
● Напруга живлення 12/24 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація станів | для відображення стану зон, груп, входів та виходів за допомогою світлодіодних індикаторів. |
| Вага брутто | 650 |
| Висота | 55 мм |
| Довжина: | 310 |
| Живлення | 20 -25В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 205 x 55 x 310 мм |
| Сумісність | Tiras PRIME A |
| Тип пристрою | Комплектуючі для сигналізації |
| Ширина | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 029 ₴

