Нагріваюча пластина для бар'єра TRINIX TRX-1HT

Нагрівальна пластина для бар'єрів TRX-2B/40M(60M, 100M), TRX-3B/150M(250М), TRX-4B/100M(250М) Призначена для підігріву та підтримки необхідного рівня температури всередині корпусу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 10 |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 50 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 20 x 10 x 50 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Сумісність | для бар'єрів TRX-2B/40M(60M, 100M), TRX-3B/150M(250М), TRX-4B/100M(250М) |
| Тип пристрою | Комплектуючі для сигналізації |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 413 ₴

