● Клас захисту: IP66,
● Струм споживання: 70 мА, 200 мА,
● Тип бар'єра: Дротовий,
● Принцип роботи: Активний,
● Частотні канали: 4,
● Світлова індикація,
● Система виявлення: переривання 2-х променів,
● Кількість променів: 2,
● Тип контакту: Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений,
● Тип датчика: Активний ІЧ-бар'єр,
● Робоча температура: -25 °C ~ +60 °C,
● Дальність передачі: в приміщенні 300 м, на вулиці 100 м,
● Розміри: 212 x 80 x 74 мм
● Струм споживання: 70 мА, 200 мА,
● Тип бар'єра: Дротовий,
● Принцип роботи: Активний,
● Частотні канали: 4,
● Світлова індикація,
● Система виявлення: переривання 2-х променів,
● Кількість променів: 2,
● Тип контакту: Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений,
● Тип датчика: Активний ІЧ-бар'єр,
● Робоча температура: -25 °C ~ +60 °C,
● Дальність передачі: в приміщенні 300 м, на вулиці 100 м,
● Розміри: 212 x 80 x 74 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 74 мм |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ширина | 212 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1000 |
| Живлення | 70 мА, 200 мА |
| Метод роботи | Активний ІЧ-бар'єр переривання 2-х променів |
| Покриття | В приміщенні 300 м, На вулиці 100 м |
| Робоча температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 260 x 80 мм |
| Розміри | 212 х 80 х 74 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ступінь захисту | IP66 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 802 ₴


