Бездротовий WiFi міст MikroTik SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD) 5GHz

- В наявності
- Код: 202928
3 339 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для використання в якості мосту необхідно два пристрої однієї моделі, що продається по одній штуці. SXTsq 5ac — це компактний і легкий зовнішній бездротовий пристрій стандарту 802.11ac 5 ГГц із вбудованою антеною, що ідеально підходить для з'єднань «точка-точка» або як пристрій CPE. Пристрій має один порт Ethernet 10/100/1000 Мбіт для повного використання швидкості, що надається протоколом 802.11ac. SXTsq 5 ac зберіг антену з посиленням 16 дБі, як і SXT 5 ac, попередню модель, проте конструкція антени була покращена, а фізичний розмір значно зменшено - SXTsq вдвічі тонший.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Користувальницькі характеристики | |
| CPU | IPQ-4018, 4 ядра, номінальна частота 716 МГц |
| ROM/RAM | 16/256 Мб |
| Wi-Fi | 802.11a/n/ac 5150 -5875 MHz |
| Інтерфейси | 1 х 10/100/1000 Ethernet |
| Антена | 16 dBi 23° |
| Вага брутто | 500 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 255 |
| Живлення | 10 В -30 В, passive PoE |
| Клас захисту | IP55 |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Робоча температура | -40 - +70° C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 180 x 40 x 255 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 339 ₴

