Медіаконвертер MikroTik RBFTC11

влевовправо
FTC - це перетворювач оптоволокна в мідь. На відміну від багатьох інших медіаконвертерів, доступних на ринку, він має водонепроникний корпус для зовнішнього використання зі стопорним гвинтом. Монтажний кронштейн можна прикріпити та зафіксувати гвинтом зсередини корпусу. Пристрій має PoE 12–57 В за допомогою 802.3af/at (з неекранованим перехресним кабелем). У комплект поставки входить PoE-інжектор та блок живлення. Працює лише зі з'єднаннями Gigabit SFP.
-3% додатково за промокодом MTKPLUS3 до 05.09.
-3% додатково за промокодом MTKPLUS3 до 05.09.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 400 |
| Порти (вихід) | 1 х 10/100/1000 Ethernet |
| Порти (вхід) | 1 х SFP 1.25 Gbit |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Протоколи PoE | 802.3af/at |
| Робоча температура | -40C - +70C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 95 x 60 x 270 мм |
| Розміри | 185x85x30 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 021 ₴



