Бездротовий сповіщувач руху U-Prox PIR VB White

● Пасивний інфрачервоний датчик руху,
● Лінза “Вертикальний бар’єр” (“Штора”),
● Відстань спрацювання 10 м,
● Кут огляду 7.5°,
● Швидкість цілі 0.3 - 3 м/с,
● Оптична завадозахищеність не менше 6500 Люкс,
● Живлення 3В, CR123A літієва батарея входить до комплекту,
● Строк служби батареї до 5-ти років,
● Датчик температури вбудовано,
● Параметри радіозв’язку 868.0-868.6 МГц, смуга 100 кГц, 20 мВт макс., до 4800 м (на відкритому просторі),
● Габаритні розміри 90 х 60 х 34.35 мм
● Лінза “Вертикальний бар’єр” (“Штора”),
● Відстань спрацювання 10 м,
● Кут огляду 7.5°,
● Швидкість цілі 0.3 - 3 м/с,
● Оптична завадозахищеність не менше 6500 Люкс,
● Живлення 3В, CR123A літієва батарея входить до комплекту,
● Строк служби батареї до 5-ти років,
● Датчик температури вбудовано,
● Параметри радіозв’язку 868.0-868.6 МГц, смуга 100 кГц, 20 мВт макс., до 4800 м (на відкритому просторі),
● Габаритні розміри 90 х 60 х 34.35 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Вага | 150 г |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 34.35 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Принцип роботи сповіщувача | Оптико-електронний (пасивний) |
| Протокол зв'язку | Закритий протокол |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 120 |
| Відстань передачі | до 4800 м |
| Метод роботи | Пасивний інфрачервоний датчик руху, Лінза “Вертикальний бар’єр” (“Штора”) |
| Покриття | 10 м 7.5° |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 65 x 35 x 160 мм |
| Розміри | 90 х 60 х 34.35 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Термін роботи батареї | до 5-ти років |
| Частотна характеристика | 868.0-868.6 МГц |
| Швидкість детекції | 0.3 -3 м/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 318 ₴

