Пігтейл 1,5м EServer ES-SC/UPC-1,5-SM SC

● Довжина, м 1.5,
● Тип конектора SC,
● Тип полірування UPC
● Тип конектора SC,
● Тип полірування UPC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E-server |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 10 |
| Висота | 1 мм |
| Довжина в пакованні | 5 м |
| Довжина: | 80 |
| Довжина кабеля | 1.5 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 1 x 80 мм |
| Тип | SC UPC |
| Тип пристрою | Пігтейл оптичний |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴

