Бездротовий WiFi міст Ruijie Reyee RG-AirMetro460F 100Мб PTP/PTMP CPE

влевовправо
- В наявності 7 од.
- Код: 202929
3 522 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Протокол: 802.11ac (Wi-Fi 5),
● Пропускна здатність: 5 ГГц, 867 Мбіт/с,
● Робоча дистанція 15 км,
● Порт: 1 x 10/100 Base-T,
● 24 V Passive PoE,
● IP65, -40℃ - +70℃,
● 368.5 x 271мм
● Пропускна здатність: 5 ГГц, 867 Мбіт/с,
● Робоча дистанція 15 км,
● Порт: 1 x 10/100 Base-T,
● 24 V Passive PoE,
● IP65, -40℃ - +70℃,
● 368.5 x 271мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE | 24 V Passive PoE |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (IEEE 802.11ac:), Wi-Fi 4 (IEEE 802.11n), IEEE 802.11a, IEEE 802.11b/g |
| Інтерфейси | 1 x 10/100М |
| Вага брутто | 2400 |
| Висота | 271 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина: | 410 |
| Живлення | 24 V passive PoE input |
| Особливості | дальність передачі 15 км |
| Потужність споживання | 9 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 150 x 410 мм |
| Розміри | 368.5 x 271 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Ширина | 368.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 522 ₴



